ПОЧЕТНА

Бесплатна правна помош за остварување и заштита на работнички права

Бесплатна правна помош за остварување и заштита на работнички права може да добиете во овластеното здружение ЕХО Штип.
Канцеларијата на ЕХО се наоѓа на ул. Христијан Карпош бр.6/4, спроти Здравниот дом.
Телефон: 070 22 82 82
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
www.eho-org.mk